אודות

שמי יזהר בן אהרון ואני מעצב ויוצר את העריסות של "גדלים ביחד". את העריסה הנצמדת הראשונה ייצרתי בשנת 2010, כשנולדה בתי השנייה שירה.

הרצון למצוא עריסה שתענה על הצרכים המשפחתיים המתגלים בחודשים הראשונים, כאשר סוגיית הלינה עולה שוב ושוב, הביא אותי לעצב עריסה שמתחברת למיטה הזוגית. בכך היא פותרת לא מעט שאלות פתוחות בנושא לינת התינוקות.

יצרתי עבור משפחתי, ומאוחר יותר עבור חברים שביקשו ממני לעצב עבורם, עריסות בהתאמה אישית, לפי מידות המיטה הזוגית. העריסה הנצמדת מאפשרת לתינוק לישון בבטחה לצד הוריו במסגרת לינה משותפת ומצד שני, מעניקה את הביטחון והנוחות – כל הדרך לשינה רגועה יותר מדי לילה.

לאחר מספר שנים שבהן יצרתי עריסות בגדלים שונים, בהתאמה אישית לפי מידות המיטה הזוגית, החלטתי לעצב עריסה המתאימה לכל סוגי המיטות. עריסה מעוצבת ונוחה זו מעניקה מענה חשוב להורים בכל רחבי הארץ.

את העריסות שאני מייצר ניתן לכוון ולהתאים לגובה המיטה. בנוסף, ניתן לנייד את העריסה ממקום למקום. בזכות חיבור בטוח ועמיד, מדובר בעריסה בטיחותית לשימוש, שמהווה המשך מושלם למיטת ההורים. את העריסות ניתן להרכיב בקלות. הן מהוות תוספת אסתטית לכל חדר שינה בכל בית.

לכל אורך הדרך, אני דואג לספק ללקוחותיי את המוצרים האיכותיים, העמידים והבטיחותיים ביותר.

אני שם דגש על שירות אישי, קשוב ויעיל לכל לקוחותיי.

 

יש לכם שאלות ? התקשרו 052-4822201 או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם

 

אהבת אם היא הדבר שמאפשר לאדם רגיל לעשות את הבלתי אפשרי

(מריון ס. גארטי) 

phone whatsapp