למה דווקא גדלים ביחד?

עריסה נצמדת חייבת להיות ממש חלק ממיטת ההורים ועם דופן פתוחה כך שתהייה גישה נוחה לטיפול בתינוק.   לכן העריסה צריכה להיות בדיוק בגובה מיטת ההורים, מחוברת אליה באופן בטיחותי ובעלת דופן רביעית שניתן לחבר ולנתק בקלות

עריסה נצמדת הפכה להיות מוצר פופולארי בשנים האחרונות, ועם הביקוש עלה גם ההיצע. קיימות כיום לא מעט עריסות נצמדות בשוק,- למכירה או להשכרה. יש הבדל ושוני בין העריסות, על פניו שוני קטן ולא משמעותי, אך בפועל קל מאד לבחור בטעות בעריסה שלא תתאים לצורך שלכם.

מה חשוב כשבוחרים עריסה נצמדת?

הכנו עבורכם רשימה עם מספר פרמטרים שחשוב מאד לקחת בחשבון בבחירת עריסה מתחברת, כדי לקבל את המוצר המתאים ביותר עבורכם שייתן תמורה מלאה לכסף

גובה העריסה ניתן לכיוון

גובה העריסה חייב להיות בהתאם לגובה מיטתכם וללא אלתורים. בנוסף, במידה ותרצו לחבר את העריסה לשתי מיטות שונות, חשוב שניתן יהיה לכוון את הגובה העריסה כך שתתאים בדיוק לשתי המיטות.

בעריסה שלנו הגובה ניתן לכיוון בטווח של 25-80 ס"מ. בהתאם לגובה מיטת ההוריo

אופן כיוון גובה העריסה

ברוב העריסות המתחברות, כיוון הגובה נעשה ע"י העלאה והורדה של בסיס העריסה. לכן, במיטות נמוכות גובה דפנות העריסה יהיו גבוהות מאוד – דבר זה יהפוך את הטיפול בתינוק למסורבל ולא נוח. במיטות גבוהות, גובה המזרן יהיה נמוך מגובה מיטת ההורים.

בעריסה שלנו כיוון הגובה נעשה ע"י הורדה והעלאה של כל גוף העריסה כך שלא משנה מה גובה מיטתכם, גובה דפנות העריסה יישאר קבוע

מזרן העריסה צמוד למיטת ההורים

חשוב לוודא שהעריסה שאתם בוחרים תאפשר רצף בין המזרן שלכם למזרן העריסה. סביב מיטות הורים רבות יש דופן(מסגרת) אשר גורמת לרווח בין מזרן העריסה למזרן שלכם.
אז מתחילים האלתורים.. נחשוש, מגבת מגולגלת ועוד כל מיני פתרונות יצירתיים, שלא באמת פותרים את הבעיה ומאפשרים ליצור רצף נוח בין מיטת ההורים לעריסה, שזאת כל המטרה של עריסה נצמדת.

האופן שבו העריסה שלנו בנויה מאפשר לה להיצמד באופן מלא למיטת ההורים. בנוסף, יש לנו אביזרים ייעודיים לעריסה שמאפשרים רצף מושלם בין מזרן מיטת ההורים למזרן העריסה. אפילו למיטות עם דופן ברוחב 20 ס"מ.

דופן רביעית נשלפת

דופן רביעית מאפשרת לכם להשתמש בעריסה הנצמדת גם כעריסה רגילה וסגורה. לכן חשוב שניתן יהיה לסגור את הדופן בקלות ובנוחות, ללא צורך בכלי עבודה.

העריסה שלנו בעלת דופן רביעית שניתן לסגור בקלות ובנוחות מתי שתרצו. גם כאשר העריסה מחוברת למיטתכם.

גלגלים לעריסה

עריסה שארבע הרגליים שלה מחוברות לגלגלים  ניתן להשתמש בה בקלות ובנוחות כעריסה ניידת. מאפשר לכן לנייד את העריסה לכל מקום בבית. ואין צורך בשימוש בעריסה נוספת.

העריסה שלנו מגיעה עם 4 גלגלים בעלי מעצורים כך שניתן לנייד את העריסה בנוחות ובקלות בבית.

מחיר

מאוד חשוב אבל החוויה שלכם חשובה יותר.

ניתן לראות את המחירים בחנות שבאתר

שעיצבנו את העריסה חשבנו על כל הפרטים הקטנים והחשובים כך שלכם יהיה הכי נוח להשתמש ובאמת לאפשר לכן ליהנות מחוויית השינה המשותפת עם התינוק.

את העריסה אנו מייצרים ולכן נוכל לתת מענה לכל בעיה שתתעורר או למיטות הורים לא סטנדרטיות

יש לכם שאלות? התקשרו: 052-4822-201 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בשמחה

היינו מספרים לכם על השרות שלנו אבל כדאי שתקראו לבד
המלצות של לקוחות

phone whatsapp