מזרון לעריסה מידות

עריסה מתחברת יד 2 הינו פתרון מעולה. ההורים המעונינים לקבל עריסה שניתן להשתמש ותוך מספר חודשים להחזיר, ללא צורך ברכישה. עריסה מתחברת יד 2 - בחירה מעולה
עריסות מעוצבות לתינוק
מאי 25, 2016
עריסה מתחברת מחירים - הדברים החשובים לגב עריסה מיטחברת כולל מחיר
עריסה מתחברת מחירים
ינואר 19, 2022

מזרון לעריסה מידות

עריסה שמתלבשת

הכנת חדר מעוצב ומאובזר לתינוק החדש הוא אחד השלבים המהנים שחווים זוגות צעירים לפני הבאת תינוק לעולם. אלא שאחרי שהתינוק בא לעולם, מגלים ההורים הצעירים סיטואציות שונות שאליהן הם לא התכוננו ואחת מהן היא איך מבטיחים נוכחות רציפה שלנו בקרבת התינוק גם כאשר הוא ישן? מצד אחד, עצבנו עבורו חדר יפהפה עם עריסה גדולה ומעוצבת ומצד שני, עכשיו אנחנו מבינים עד כמה קשה לנו פשוט להשכיב אותו בעריסה היפה שלו לבדו בחדר, כשאנחנו ישנים בחדר השני. אז לפני שאתם מעצבים את החדר לתינוק ואם בכל מקרה אתם מחפשים פתרון לסיטואציה הזאת, אתם רוצים להכיר את הפתרון של עריסה שמתלבשת.

 

מה זה בדיוק עריסה שמתלבשת?

ובכן, כפי שאפשר לנחש מדובר בפתרון לינה לתינוק, שכנראה לא עבר תהליך מסודר של מיתוג ולכן התקבע עבורו שם מאוד פונקציונלי שמתאר את האופן בו משתמשים בעריסה. המדובר בעריסה כמו כל עריסה אחרת, אך כזאת שדופן אחת ממנה ניתנת להסרה בצורה מוחלטת והצמדת העריסה למיטת ההורים בצורה בטוחה ומחוזקת. בצורה זו, הופכת העריסה למעין הרחבה למיטת ההורים ונוצרת גישה ישירה בין ההורה השוכב במיטתו ובין התינוק השוכב בעריסתו. פתרון זה מאפשר לכם למעשה "לישון עם התינוק" מבלי לסכן אותו בסיכונים מוכרים של הורה שיכול פשוט "למעוך" או לחנוק את התינוק תוך כדי שינה. מיותר לציין שפרט לכך שהיא מתלבשת עריסה זו מתפקדת כמו כל עריסה אחרת. ניתן להחזיר את הדופן המודולרית ולנייד את העריסה באופן חופשי בכל רחבי הבית.

 

ואם כבר קניתם עריסה?

ובכן, האמת שעל השאלה הזאת אין תשובה טובה וההחלטה היא סובייקטיבית והיא שלכם. אם כבר רכשתם עריסה, לא תוכלו להחזיר את הדברים לאחור ויהיה עליכם לבצע הוצאה כספית נוספת בכדי להצטייד בגרסה המתלבשת. יחד עם זאת, הורים שבאמת מוטרדים מכך שהתינוק אינו ישן לידם ושרוצים ליהנות מהגישה החופשית לתינוק במהלך כל שעות השינה, ימצאו את התקציב הנדרש לרכישת עריסה שמתלבשת, אפילו בגרסה קטנה ומינימליסטית בלבד.

בחנות המקוונת, גדלים ביחד, המנוהלת על ידי המעצב יזהר בן אהרון ומתמחה בכל מה שקשור לעריסות תינוקות, תוכלו למצוא את כל סוגי העריסות במגוון רחב של גדלים ועיצובים ובכלל זה גם את הגרסה הייחודית של עריסה שמתלבשת. את כל דגמי העריסות של גדלים ביחד, תוכלו למצוא ממש עכשיו באתר החנות וכן תוכלו ליצור עמנו קשר בכל עת בטלפון 052-4822201.

תחום המוצרים לתינוקות הוא תחום שנהנה מסטנדרטיזציה גבוהה ולכן מרבית הפריטים הנמכרים בעולם המוצרים לתינוקות, מוצעים במידות סטנדרטיות וגנריות. יחד עם זאת, עדיין ישנן מידות שונות לפריטים שונים וממש כפי שאתם יכולים לקנות עריסה גדולה או קטנה יותר, כך יהיה עליכם להצטייד במזרן גדול או קטן יותר שמתאים לעריסה הספציפית. ברכישת מזרן לעריסה מידות המזרן והתאמתן לגודל העריסה הן קריטיות למען בטיחות התינוק. מזרן גדול מדי עלול להוביל למצבים של הפרעה לתינוק במקרה הטוב, ולחנק של התינוק במקרה הרע. מזרן קטן מדי עלול להוביל לפגיעה של התינוק ממסגרת העריסה ואף לנפילה שלו דרך תחתית העריסה. מן הסתם, אף הורה לא יסכים לאף אחד מהסיכונים הללו ולכן ברכישת מזרון לעריסה מידות המזרון חייבות להוות הפרמטר המרכזי בבחירת המזרן.

 

מידות של מזרן לעריסה – לא רק אורך ורוחב

ברכישת מזרן לעריסה מידות האורך והרוחב של המזרן הוא דווקא החלק הקל של בחירת המזרן המתאים. האתגר האמיתי מתעורר דווקא בבחירת הממד השלישי של עובי המזרן. אולי לא ידעתם את זה, אבל מידת העובי של מזרן לעריסה היא מידה המוגדרת בתקן הישראלי ומידת העובי המקובלת למזרן זה היא 4 ס"מ. עובי זה בא לספק לתינוק את מידת הנוחות הראויה אך מבלי לסכן אותו בשלושה היבטים מרכזיים: פגיעה בצמיחת הגוף ויצירת עיוותים במבנה השלד, סכנת חנק שנובעת משקיעה של התינוק בתוך התינוק וכן סכנה של מוות בעריסה שלגביו הצטברו נתונים רבים שמעידים על כך שעובי המזרן מהווה מרכיב מפתח ברמת הסיכון לתינוק.

אחרי שאמרנו את כל זה, בבחירת מזרון לעריסה מידות הוא לא הנושא שצפוי לייצר אצלכם את מרבית ההתלבטויות. כל שעליכם לעשות הוא להצטייד במידות העריסה שלכם ולהזמין מזרן במידות הרצויות ובמידת העובי התקנית. ההתלבטות תהיה יותר סביב איכות המזרן, סביב חשיבות הציפוי שלו בשעוונית, סביב היכולת להסיר את הציפוי שלו לכביסה וכדומה ובכל ההיבטים האלה אתם לא רוצים להתפשר. פערי המחיר הם קטנים, אך השפעתם על איכות החיים שלכם בגידול התינוק היא משמעותית מאוד.

בחנות גדלים ביחד של המעצב יזהר בן אהרון, תוכלו למצוא עריסות מתחברות שיאפשרו לכן שינה משותפת ובטוחה עם התינוק. כמו כן, ניתן לרכוש  מזרני עריסה סטנדרטים או נושמים. והכל בעיצובים ייחודיים לחנות גדלים ביחד. את כל דגמי המזרנים שלנו תוכלו למצוא בחנות המקוונת של גדלים ביחד וכן תוכלו ליצור עמנו קשר עם כל שאלה, בטלפון 052-4822201.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

phone whatsapp

הכנו עבורכם רשימה שחשוב מאד לקחת בחשבון, כך שתיהנו מעריסה בטוחה ונוחה לשימוש ותחסכו עוגמת נפש מיותרת

הכנו עבורכם רשימה שחשוב מאד לקחת בחשבון, כך שתיהנו מעריסה בטוחה ונוחה לשימוש ותחסכו עוגמת נפש מיותרת