רכישת עריסה יד 2 – יתרונות וחסרונות

כיסוי מזרן לתינוק או מזרן לעריסה שתוכלו להשמש במיטה המיעדת לשינה משותפת יחד עם הורים.
איזה מזרון מומלץ לקנות לתינוק? בוחרים מזרן לתינוק למיטת תינוק עם גדלים ביחד
אפריל 20, 2022
עריסה עד איזה גיל - עריסה לתינוק עדיף לדעת מתי להיפרד.
עד איזה גיל תינוק יכול לישון בעריסה מתחברת?
מאי 19, 2022

רכישת עריסה יד 2 – יתרונות וחסרונות

איך נכון לבחור עריסה יד 2 במחיר מעולה וללא צורך בלרכוש מוצר שבכל זאת בעתיד הקרוב תצטרכו למכור אותו.

קניית עריסה יד 2, מהשכנים או מחברה מקצועית היא אחת הדרכים לחסוך כסף ולצמצם את ההוצאות הרבות שנדרשות עם לידת התינוק שלך. 

עריסות איכותיות יכולות לשמש אותך בקלות לכמה שנים טובות, ועם תחזוקה נאותה ניתן לגדל בהן 2 ואפילו 3 ילדים. בפועל, ניתן למצוא עריסות בנות שנים רבות במצב מעולה, ומצד שני, גם עריסות חדשות יחסית, שאיתן תקינות או ראויות לשימוש.

עריסות ישנות, ואפילו חדשות יותר, שנעשה בהן שימוש לרעה או לא תוחזקו היטב יכולות להוות סכנה בטיחותית. אף על פי שתקני הבטיחות עשויים להקשות עלייך לרכוש עריסה משומשת, יש מגוון דרכים באמצעותן ניתן לבחור בעריסה תקנית ובטוחה, כך שהחיסכון בתקציב לא יבוא על חשבון הבטיחות של התינוק.

 האם כל החלקים ישנם?

הדבר החשוב ביותר ברכישת עריסה משומשת הוא לבדוק שלא חסרים חלקים. חשוב לוודא שיש את כל הברגים והמוטות, שתומכי המזרון שלמים ויציבים, שגלגלי העריסה תקינים וכדומה. חומרים או רכיבים חסרים או פגומים עלולים לגרור התקנה שגויה, ובכך לגרוע מבטיחות השימוש בעריסה. הסכנות שנובעות מכך רבות. כמו כן, חיוני מאוד לבחון, שהחומרים והרכיבים חזקים ועמידים מספיק, כך שיוכלו לעמוד בפני התקנה ופירוק חוזרים.

עריסה יד 2 – יש לבחון את העריסה בשלמותה

מיטה לתינוק חשוב לבחון בזמן שהיא מותקנת. כאשר העריסה מפורקת, קשה לראות לאן כל החלקים הולכים, או לבחון, האם כל החלקים ישנם. כאשר העריסה מותקנת ניתן לנדנד אותה, לשאת אותה ממקום למקום כדי לבחון את תקינות הגלגלים וחוסנה ולתת בדיקה וויזואלית טובה.

 בטיחות ועמידה בתקנים

כל העריסות הנמכרות בישראל אמורות לעמוד בתקני בטיחות מסוימים. מומלץ להתעדכן בתקנים העדכניים באשר למידת העריסה, המרווח בין מוטות העריסה, נוכחותם של עמודים פינתיים ועוד.

 אסתטיקה ותקינות חומרי הגלם

מסיבות רבות, החומרים מהם עשויה העריסה עלולים להיהרס או להיפגע. ברכישת עריסה יד 2 מומלץ לבחון את טיב החומרים, לוודא שאין חלודה על הברגים, שהצבע לא מתקלף וכדומה.

 מזרנים משומשים לעריסה

אם העריסה המשומשת כוללת מזרן, יש לוודא שהמזרן מתאים בגודלו לעריסה, שהוא יציב ובמצב טוב ונקי מכתמים וקרעים. לרוב מזרני המיטות יש כיסוי עמיד למים, ולחלקם כיסוי אטום לחלוטין, כך שניתן לרסס, לחטא ולנגב אותם. 

 עריסה להשכרה

עריסת תינוק נועדה לשמש אותך בחודשים הראשונים לחייו. לא מעט אנשים מוצאים, שעריסה להשכרה היא פתרון מושלם, שגם חוסך כסף וגם משרת מטרות סוציאליות ואקולוגיות במקביל. כיום ניתן למצוא מגוון עריסות לקנייה או להשכרה, כולל עריסה מתחברת, המכונה גם "עריסה נצמדת", כזו שפתוחה בדופן אחת, ומאפשרת למזג את העריסה עם מיטת ההורים ללינה משותפת.

לסיכום,

ההחלטה האם להשכיר או לקנות עריסה יד 2 היא מאוד אינדיבידואלית. היתרונות כוללים חיסכון כספי ואימוץ גישה חברתית אקולוגית. מצד שני, בין אם יש לך צורך בחיסכון כלכלי, או שאין לך מקום בבית לאחסן עריסה שתשמש אותך רק למספר חודשים, בבחירת כל מיטה לתינוק, חשוב לוודא את תקינות המיטה והחומרים ממנה היא עשויה, וכן את המזרן שמתלווה לה.

עריסה יד 2 תמונות:

 

איך נכון לבחור עריסה יד 2 במחיר מעולה וללא צורך בלרכוש מוצר שבכל זאת בעתיד הקרוב תצטרכו למכור אותו. עריסה יד 2 זה פתרון מעולה למוצר שהשימוש בו הוא לטווח קצר בלבד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

phone whatsapp

הכנו עבורכם רשימה שחשוב מאד לקחת בחשבון, כך שתיהנו מעריסה בטוחה ונוחה לשימוש ותחסכו עוגמת נפש מיותרת

הכנו עבורכם רשימה שחשוב מאד לקחת בחשבון, כך שתיהנו מעריסה בטוחה ונוחה לשימוש ותחסכו עוגמת נפש מיותרת