עריסה להשכרה או לרכישה – מה עדיף?

עריסה עד איזה גיל - עריסה לתינוק עדיף לדעת מתי להיפרד.
עד איזה גיל תינוק יכול לישון בעריסה מתחברת?
מאי 19, 2022
מיטה מתחברת יתרונות וחסרונות
יולי 20, 2022

עריסה להשכרה או לרכישה – מה עדיף?

עריסה להשכרה במיר מעולה

שוקלים להשכיר עריסה לתינוק? מתלבטים האם כדאי לרכוש עריסה מתחברת או רגילה? אספנו את כל המידע שנחוץ לכם כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, זו שתעניק לתינוקכם את הטוב ביותר 

ובד בבד תספק את הצרכים שלכם כהורים בצורה מיטבית.

עד מתי התינוק יכול לישון בעריסה?

השאלה לכמה זמן תזדקקו לעריסה לתינוק ועד איזה גיל תינוק יכול לישון בעריסה עשויה להשפיע על ההחלטה שלכם – האם לרכוש עריסה חדשה או להשכיר עריסה משומשת לתינוק. 

כשחושבים על זה, תינוק שרק נולד זקוק לעריסה למשך 3 חודשים לכל היותר. מסיבה זו הרבה הורים מעדיפים להשכיר עריסה, שנועדה לשימוש כל כך קצר מועד, ולאחר מכן להשקיע ברכישת מיטה לתינוק, שיכולה לשמש את הפעוט עד לגיל שנתיים ואפילו שלוש, וגם לשרת את הילדים שיצטרפו בעתיד לחיק המשפחה.

הכירו עריסה מתחברת, שאפשר גם לקנות וגם להשכיר!

לא מעט הורים מגלים, שעריסת תינוק להשכרה היא פתרון נפלא עבורם, שמשרת את הצרכים שלכהם בצורה מיטבית. 

העובדה שאפשר להשתמש בעריסה רק כאשר זקוקים לה ( עריסה להשכרה ) ולהחזירה בתום השימוש מאפשרת להורים בימינו לקדם את איכות הסביבה וליהנות ממוצר איכותי ובטוח לשימוש, שמשמח לפניהם ואחריהם עוד הורים רבים אחרים. יש שיאמרו שיש לזה ערך קרמתי אדיר, אחרים פשוט ייהנו מהאפשרות להשתמש ולהחזיר כאשר העריסה לא משרתת אותם יותר ולהימנע מאגירת רהיטים מיותרים.

בשל העובדה שעריסה משרתת את התינוק ואת הוריו זמן כל כך קצר, האפשרות למצוא עריסה מתחברת להשכרה קורצת להורים רבים, שרוצים להיות נגישים לפעוט ולחסוך מעצמם הרבה מאוד קימות ליליות עם עיניים טרוטות ומחשבות טרופות. באמצעות מיטה מתחברת הורים יכולים להעביר את הלילות של חודשי חייו הראשונים של התינוק בנחת ובשלווה יחסית וליהנות ממנו גם ביום וגם בלילה.

זו יכולה להיות עריסה רגילה או מתחברת למיטה

עריסה מתחברת אינה מוגבלת לדופן המיטה בלבד. על ידי חיבור הדופן הרביעית והנשלפת של העריסה ניתן לספק לתינוק סביבה בטוחה לשינה, גם כשההורה לא ישן לצידם. אם השכלתם לבחור בעריסה על גלגלים, תיהנו מזה אף יותר, שכן תוכלו לשאת ולשנע את העריסה ברחבי הבית ולא להגביל את הימצאותה לחדר השינה.

בחרו עריסה איכותית ובטיחותית

בבחירת עריסה לתינוק, כדאי לשים לב לחומר ממנו עשויה העריסה. כיום ניתן למצוא מגוון דגמים של עריסות מתחברות וקלאסיות שעשויות מחומרי גלם שונים. אם אתם שוקלים לשכור עריסה לתינוק, תשמחו לגלות שיש שפע של עריסות איכותיות מחומרי גלם מעולים, ואינכם חייבים להיות מוגבלים כבעבר לעריסות פלסטיק פשוטות. דרך אגב, המחיר של עריסות להשכרה ידידותי למדי, כך שכל הורה יכול להרשות לעצמו ליהנות מיתרונות הרהיט והשירות.

האם להשכיר או לקנות עריסה לתינוק? 

לא מעט הורים מגלים, שבעולם של שפע ואינספור אפשרויות בחירה לא חייב לקנות עריסה חדשה, במיוחד בשל העובדה שהיא משרתת את התינוק והוריו לפרק זמן קצר כל כך. מתוך בחירה מודעת לסביבה וגישה אקולוגית, רבים בוחרים להשכיר עריסה, שמאפשרת להם להשתמש בה כל עוד הם צריכים, ולהעבירה להבא שזקוק לה כאשר מגיע הזמן. 

עם שפע של עיצובים ואפשרויות בחירה, כולל עריסות שמתחברות למיטת ההורים או מתניידות לחדרים השונים, רכישה של עריסה חדשה לחודשיים או שלושה עלולה להתגלות כבזבוז של כסף ךאומת עריסה להשכרה. 

בשל כל הסיבות הללו והיתרונות הרבים שבכך, אנו מציעים לכל הורה לשקול השכרה של עריסה לתינוק  על פני רכישתה ולבדוק אפשרות של ערסה להשכרה.

 

עריסה להשכרה במיר מעולה עריסה להשכרה (אופציה) אלטרנטיבה לקניה

ערוץ היוטוב שלנו 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

phone whatsapp