עד איזה גיל תינוק יכול לישון בעריסה מתחברת?

איך נכון לבחור עריסה יד 2 במחיר מעולה וללא צורך בלרכוש מוצר שבכל זאת בעתיד הקרוב תצטרכו למכור אותו.
רכישת עריסה יד 2 – יתרונות וחסרונות
אפריל 23, 2022
עריסה להשכרה במיר מעולה
עריסה להשכרה או לרכישה – מה עדיף?
יוני 26, 2022

עד איזה גיל תינוק יכול לישון בעריסה מתחברת?

עריסה עד איזה גיל - עריסה לתינוק עדיף לדעת מתי להיפרד.

עריסה עד איזה גיל – מעבר מעריסה למיטת פעוט עשוי להיות שינו, הן עבור התינוק והן עבור ההורים, במיוחד אם התרגלתם לישון יחד ולחבר למיטתכם עריסה מתחברת. 

שינה טובה חיונית לתפקוד של ההורים ולהתפתחות התקינה של התינוק, ולכן הורים רבים חרדים לגבי שינוי שגרת השינה של ילדם, במיוחד אם ילדם ישן טוב בעריסה. עריסת תינוק יכולה לשמש את ילדכם מספר חודשים. 

עד איזה גיל, ומתי נהוג להעביר את התינוק למיטת תינוק? התשובות בשורות הבאות.

 

העברת ילד מוקדם מדי יכולה להוביל לבעיות שינה. עם זאת, מעבר מעריסה למיטת תינוק הוא חלק נורמלי מחיי הפעוט, וכאשר עושים זאת בזמן המתאים והנכון, המעבר חלק ונטול אתגרים. רוב התינוקות מתבגרים באופן טבעי למקום שבו הם מוכנים לשינוי, ואף זקוקים לו מבחינה בטיחותית. הם גדלים מבחינה פיזית, מתנועעים, מתיישבים ומתהפכים בכוחות הזמן וזקוקים למרחב נוח ובטוח לישון בו.

 

אם כך, מתי הזמן המתאים לעבור למיטת פעוט?

ההמלצה הפורמלית של משרד הבריאות היא להעביר את התינוק מעריסה למיטת תינוק בגיל 3 חודשים. עם זאת, מרבית התינוקות עוברים בין גיל 3 חודשים לחצי שנה. השוני בטווח הגילאים הזה נובע מהרגלי השינה של הילד וההורים ומונע לא אחת משיקולי נוחות.

האם ילדכם מוכן?

השכרת עריסה מתחברת לא נועדה לשרת אתכם לעד. התינוקות גדלים מהר, וגם הצרכים שלהם משתנים עם הזמן. אם ילדכם מסוגל לשבת בכוחות עצמו, סימן שהוא מוכן למיטת פעוט. עבור פעוטות גדולים, עריסות עלולות להוות סיכון לפציעה. 

 

לרכוש או להשכיר עריסה – מה עדיף?

הורים רבים מתחבטים בשאלה האם לרכוש או להשכיר עריסה. 

מכיוון שהעריסה נועדה לשמש אתכם באופן זמני. זה גם עשוי לחסוך לכם כסף, במיוחד בהתחשב בעובדה שתינוק חדש מצריך הוצאות למכביר.

עם זאת, מומלץ לוודא שהעריסה נקייה, שכל החלקים שלה בשלמותם ושהיא תקינה ובטוחה לשימוש. עריסות יד 2 יכולות להיראות טוב, אך כשמרכיבים אותן מגלים שחסר להן חלק או שאחד החלקים לא תקין. מצד שני, עריסה ישנה יכולה להיות במצב שמור ותקין ולשמש תינוקות רבים.

דבר נוסף שחשוב לבחון הוא המזרון. מזרון תקין ונקי חיוני להתפתחות פיזית תקינה של התינוק וקשורה לשינה רגועה ואיכותית. כדי להבטיח שאתם מעניקים לילדכם את הטוב ביותר, מומלץ לוודא שיש אפשרות לנקות את המזרון מנוזלים ופליטות ולבחון את המידות של המזרון ולהשוות אותן למידות עריסה שמבקשים לשכור. כך תוודאו שהתינוק שלכם יישן בצורה בטוחה ונטולת סיכונים. 

עריסה עד איזה גיל - עריסה לתינוק עדיף לדעת מתי להיפרד.

עריסה עד איזה גיל…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

phone whatsapp

הכנו עבורכם רשימה שחשוב מאד לקחת בחשבון, כך שתיהנו מעריסה בטוחה ונוחה לשימוש ותחסכו עוגמת נפש מיותרת

הכנו עבורכם רשימה שחשוב מאד לקחת בחשבון, כך שתיהנו מעריסה בטוחה ונוחה לשימוש ותחסכו עוגמת נפש מיותרת