עריסה מתלבשת

עריסה מתחברת יד 2 הינו פתרון מעולה. ההורים המעונינים לקבל עריסה שניתן להשתמש ותוך מספר חודשים להחזיר, ללא צורך ברכישה. עריסה מתחברת יד 2 - בחירה מעולה
עריסות מעוצבות לתינוק
מאי 25, 2016

עריסה מתלבשת

עריסה שמתלבשת

הכנת חדר מעוצב ומאובזר לתינוק החדש הוא אחד השלבים המהנים שחווים זוגות צעירים לפני הבאת תינוק לעולם. אלא שאחרי שהתינוק בא לעולם, מגלים ההורים הצעירים סיטואציות שונות שאליהן הם לא התכוננו ואחת מהן היא איך מבטיחים נוכחות רציפה שלנו בקרבת התינוק גם כאשר הוא ישן? מצד אחד, עצבנו עבורו חדר יפהפה עם עריסה גדולה ומעוצבת ומצד שני, עכשיו אנחנו מבינים עד כמה קשה לנו פשוט להשכיב אותו בעריסה היפה שלו לבדו בחדר, כשאנחנו ישנים בחדר השני. אז לפני שאתם מעצבים את החדר לתינוק ואם בכל מקרה אתם מחפשים פתרון לסיטואציה הזאת, אתם רוצים להכיר את הפתרון של עריסה שמתלבשת.

 

מה זה בדיוק עריסה שמתלבשת (מתחברת)?

ובכן, כפי שאפשר לנחש מדובר בפתרון לינה לתינוק, שכנראה לא עבר תהליך מסודר של מיתוג ולכן התקבע עבורו שם מאוד פונקציונלי שמתאר את האופן בו משתמשים בעריסה. המדובר בעריסה כמו כל עריסה אחרת, אך כזאת שדופן אחת ממנה ניתנת להסרה בצורה מוחלטת והצמדת העריסה למיטת ההורים בצורה בטוחה ומחוזקת. בצורה זו, הופכת העריסה למעין הרחבה למיטת ההורים ונוצרת גישה ישירה בין ההורה השוכב במיטתו ובין התינוק השוכב בעריסתו. פתרון זה מאפשר לכם למעשה "לישון עם התינוק" מבלי לסכן אותו בסיכונים מוכרים של הורה שיכול פשוט "למעוך" או לחנוק את התינוק תוך כדי שינה. מיותר לציין שפרט לכך שהיא מתלבשת עריסה זו מתפקדת כמו כל עריסה אחרת. ניתן להחזיר את הדופן המודולרית ולנייד את העריסה באופן חופשי בכל רחבי הבית.

 

ואם כבר קניתם עריסה?

ובכן, האמת שעל השאלה הזאת אין תשובה טובה וההחלטה היא סובייקטיבית והיא שלכם. אם כבר רכשתם עריסה, לא תוכלו להחזיר את הדברים לאחור ויהיה עליכם לבצע הוצאה כספית נוספת בכדי להצטייד בגרסה המתלבשת. יחד עם זאת, הורים שבאמת מוטרדים מכך שהתינוק אינו ישן לידם ושרוצים ליהנות מהגישה החופשית לתינוק במהלך כל שעות השינה, ימצאו את התקציב הנדרש לרכישת עריסה שמתלבשת, אפילו בגרסה קטנה ומינימליסטית בלבד.

בחנות המקוונת, גדלים ביחד, המנוהלת על ידי המעצב יזהר בן אהרון ומתמחה בכל מה שקשור לעריסות תינוקות, תוכלו למצוא את כל סוגי העריסות במגוון רחב של גדלים ועיצובים ובכלל זה גם את הגרסה הייחודית של עריסה שמתלבשת. את כל דגמי העריסות של גדלים ביחד, תוכלו למצוא ממש עכשיו באתר החנות וכן תוכלו ליצור עמנו קשר בכל עת בטלפון 052-4822201.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

phone whatsapp

הכנו עבורכם רשימה שחשוב מאד לקחת בחשבון, כך שתיהנו מעריסה בטוחה ונוחה לשימוש ותחסכו עוגמת נפש מיותרת

הכנו עבורכם רשימה שחשוב מאד לקחת בחשבון, כך שתיהנו מעריסה בטוחה ונוחה לשימוש ותחסכו עוגמת נפש מיותרת