עריסות מעוצבות לתינוק

עריסה מתלבשת
מאי 25, 2016
מזרון לעריסה מידות
נובמבר 1, 2020

עריסות מעוצבות לתינוק

עריסה מתחברת יד 2 הינו פתרון מעולה. ההורים המעונינים לקבל עריסה שניתן להשתמש ותוך מספר חודשים להחזיר, ללא צורך ברכישה. עריסה מתחברת יד 2 - בחירה מעולה

עריסות מעוצבות

גידול תינוק רך וילדים בכלל היא משימה לא פשוטה שמתנהלת רובה ככולה בין ארבעת קירות הבית ובתנאים לא מעודדים ולעיתים גם לא אסתטיים במיוחד. דווקא מהסיבה הזאת, רבים בוחרים להשקיע לא מעט בעיצוב חדר התינוק ובהצטיידות בשלל אביזרים שמיועדים כולם להפוך את הטיפול בתינוק ליותר קל ונוח ולא פחות מכך, גם ליותר אסתטי ומזמין. זאת הסיבה שאנשים משקיעים בעיצוב ואבזור חדר ייעודי לתינוק הקרב ובא וזאת הסיבה שאנשים משקיעים ברכישת עריסות מעוצבות לתינוק על אף שמבחינה פונקציונלית ניתן להסתפק גם בעריסות שהן הרבה יותר פונקציונליות מאשר מעוצבות.

 

האם זה באמת נדרש כל העיצוב הזה?

ובכן, אפשר היה לומר שמדובר בעניין סובייקטיבי ושכל אחד מעניק רמה שונה של חשיבות לנושא העיצוב והאסתטיקה, אלא שבכל הקשור לגידול תינוקות, אין שום ספק שהעיצוב יכול מאוד לסייע. הטיפול בתינוק הוא טיפול שכרוך במראות לא אסתטיים במיוחד, בריחות לא אסתטיים במיוחד ובפעולות שלא ניתן להגדיר אותן כהנאה צרופה. הסיבה היחידה שאנחנו עושים את כל זה באהבה מלאה היא שמדובר בתינוק שלנו ושאנחנו רוצים לעשות עבורו את הטוב ביותר. אבל גם עבור הורה שנעול בד' אמותיו במשך שבועות וחודשים לצורך טיפול בתינוק, עיצוב יכול בהחלט לשנות את החוויה מן הקצה אל הקצה וזאת סיבה מספיק טובה לרכוש עריסות מעוצבות, מיטות מעוצבות, שטיח מעוצב ולמעשה כל אביזר לתינוק ולחדרו, בעיצוב מיוחד שגורם לנו להרגיש טוב.

 

עיצוב זה אווירה

בסופו של דבר, גם כשמדובר בעיצוב חדר ילדים או תינוקות, גם כשמדובר בעיצוב פנים של דירה ואפילו כשמדור בעיצוב אופנה, מטרתו המרכזית של העיצוב היא להנעים את האווירה. עריסות מעוצבות לתינוק לאו דווקא תספקנה לכם איכות גבוהה יותר או פונקציונליות גבוהה יותר, אבל הן בהחלט תספקנה לכם אווירה נעימה יותר לשהות בה. צביעת קירות חדר התינוק, הצטיידות בתמונות חמודות ועיצוב החדר באווירה נעימה ומרגיעה, יכולים מאוד להשפיע על חוויית הגידול שלכם את תינוקכם וזאת סיבה מספיק טובה לבסס את הבחירות שלכם גם על שיקולי עיצוב.

בחנות גדלים ביחד של המעצב יזהר בן אהרון, תוכלו למצוא עריסות מתחברות מעוצבות ופריטים נלווים. לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 052-4822201.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

phone whatsapp

הכנו עבורכם רשימה שחשוב מאד לקחת בחשבון, כך שתיהנו מעריסה בטוחה ונוחה לשימוש ותחסכו עוגמת נפש מיותרת

הכנו עבורכם רשימה שחשוב מאד לקחת בחשבון, כך שתיהנו מעריסה בטוחה ונוחה לשימוש ותחסכו עוגמת נפש מיותרת