עריסה מתחברת מחירים

מזרון לעריסה מידות
נובמבר 1, 2020
עריסה מתחברת מידות - מיטחברת מידות מה המידה המתאימה למיטה שלכם
עריסה מתחברת מידות
ינואר 19, 2022

עריסה מתחברת מחירים

עריסה מתחברת מחירים - הדברים החשובים לגב עריסה מיטחברת כולל מחיר

עריסה מתחברת: מחירים והשוואת חבילות

הצטרפות של ילד חדש למשפחה, היא ללא ספק מאורע משמח. אך יחד עם זאת, יחד עם עסקת החבילה המתוקה והצרחנית מצטרפים להם גם לילות ללא שינה, עם השפעות ארוכות טווח על הבייבי, היולדת ובני המשפחה.

מומחי שינה אשר חקרו את התחום, גילו, כי שינה של תינוק בצמוד למיטת ההורים, מהווה פתרון אולטימטיבי לבעיית ה'לילות הלבנים'. תינוק אשר ישן צמוד להוריו, רגוע יותר בשעת השינה, קל יותר להאכלה והנקה וגם הוריו ישנים פי כמה ברוגע.

על מנת לאפשר לתינוק שינה רגועה וקסומה, בצמוד להורים ובצורה בטיחותית שאינה מסכנת את שלומו, הרי שעריסה נצמדת למיטת ההורים – היא המענה המושלם ללילה רגוע וחלומי, להורים הטריים ולתינוק כאחד. לא עוד אלתורים בלתי בטוחים או קימה חזרתית מידי שלוש שעות (הלוואי!). מהלילה, התינוק צמוד אליך – אמא, והשינה שלך ושלו רגועה הרבה יותר.

לתינוקי מגיע אמא, ולאמא לא מגיע לקום כל הלילה בלי הפסקה ולאבד את ההבדל בין ערות לשינה. העריסה המתחברת מאפשרת כמעין 'מצע משותף' לך ולתינוק. הוא מרגיש אותך, ישן, רגוע ומקבל את שלו, ואת יכולה לישון 'לילה' ולדעת שהתינוק שלך בידיים הכי בטוחות בעולם – בידיים שלך.

עריסה מתחברת, מהווה מוצר חדשני ופורץ דרך, אשר כל אמא חולמת עליו, וגם כל תינוק. כי עריסה מתחברת מאפשרת את הקשר הבלתי ניתק, מתוך בטיחות בלתי מסויגת, וביטחון של לילה מלא מנוחה.

עריסה מטחברת מחירים ודברים נוספים לגבי עריסה.

מחירי מוצרים משלימים למיטה מתחברת

לפני שאלת המיליון על מיטה מתחברת מחיר – הרי שחשוב לדעת שהשאלה המשמעותית עוד לפני המחיר והעלות – היא נוחות השימוש, והכי חשוב – רמת הבטיחות.

מבחינה בטיחותית, הרי שמגוון העריסות שלנו עומד בתווי תקן וברמת איכות בטיחותית ובלתי מתפשרת. אך כאשר מדברים על עריסה מתחברת, ישנו עוד אקט בטיחותי שיש לדון עליו.

עריסה מתחברת אשר בנויה כמוצר מדף, תגיע בדרך כלל עם הבדלים ניכרים בין גובה העריסה לבין גובה מיטות ההורים, דבר שיהפוך אותה לבלתי שימושית בעליל, כיוון שנוצרת סכנה מוחשית בדמות רווח ניכר בין העריסה למיטת ההורים, דבר העלול חלילה להיגמר בנפילה בלתי מבוקרת של התינוק.

מיטות זוגיות מגיעות במגוון מידות וגדלים. קשה עד בלתי אפשרי לקלוע במוצר שרירותי חד מידתי –  למידות התאמה המדויקות למיטה הזוגית שלכם. לכל מיטה זוגית יש את הגובה שלה, הרוחב, האורך והמרכיבים הייחודים שדורשים כתשובת משקל מרכיבים ייחודים ומותאמים גם מצד העריסה המתחברת.

העריסה המתחברת מבית היוצר של "גדלים ביחד" היא מתואמת אישית למידות המיטה הזוגית שלכם, ולכן רמת הבטיחות שלה היא מקסימלית. והעריסה המתחברת, זוכה לשימוש אינסופי עם כל תינוק המצטרף למשפחה.

כדי לאפשר לכל הורים באשר הם להנות מן העריסה המתחברת, הרי שכל משפחה תוכל לבחור לעצמה עריסה מתחברת בתקציב המותאם לה, החל מהשכרה לכמה חודשים, ועד קניית עריסות איכותיות יד שניה. מחיר העריסה החדשה עומד על כ1600 ₪ הניתנים לחלוקה בתשלומים. בכל מסלול בו תבחרו, המוצרים המשלימים לעריסה יהיו כלולים בעלות החבילה הכוללת.

עליות עריסות מטחברות - כל מה שתרצו לדעת לגבי מחיר של מתחברת.

מיטה מתחברת להשכרה או לרכישה – מה עדיף?

את המיטה המתחברת תוכלו לרכוש או להשכיר, כאשר לכל מסלול יש את היתרונות שלו.

מיטה מתחברת להשכרה, יכולה להתאים לכם גם מבחינת התקציב,  כיוון שהעלות שלה אינה מתקרבת לעלות של מיטה מתחברת חדשה. ואם אתם רוצים לדעת במספרים מדויקים, אז עלות השכרה לשלושה חודשים (חופשת לידה!) היא 320 ₪ , ועלות ההשכרה לחמישה חודשים מגיעה לכדי 480₪.

אבל לא רק מבחינת התקציב. מה קורה אם אתם בעצמכם גרים בדירה שכורה, או שאתם חושבים על קניית מיטה בעתיד הקרוב – דבר שישפיע על המידות וישנה לחלוטין את מידות העריסה המתחברת הדרושה לכם?

במקרה כזה, במקום להשקיע בקנייה לטווח הארוך, תוכלו לשכור עריסה המתאימה למיטה הנוכחית שלכם, ובכך – בכל מצב להיות הכי בטוחים שיש.

לעומת זאת, אם יש לכם מיטה משלכם והיא הולכת להישאר אתכם לטווח האורך, ואתם רוצים להשקיע בעריסה מתחברת שתלווה אתכם גם הלאה, חשוב שתדעו כי העריסה המתחברת מחיר –  היא לא רק לשימוש הנוכחי, כיוון שהעריסה המתחברת עשויה מחומרי איכות וגימור גבוה הנשמר לאורך זמן, כך שההשקעה  שלכם היא לא רק לילד הנוכחי אלא גם לבאים אחריו.

 

הדברים החשובים לגב עריסה מטחברת כולל מחיר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

phone whatsapp