עריסה מתחברת מידות

עריסה מתחברת מחירים - הדברים החשובים לגב עריסה מיטחברת כולל מחיר
עריסה מתחברת מחירים
ינואר 19, 2022
עריסה או מיטת תינוק:  מה עדיף לילד שלכם?
פברואר 24, 2022

עריסה מתחברת מידות

עריסה מתחברת מידות - מיטחברת מידות מה המידה המתאימה למיטה שלכם

עריסה נצמדת למיטת ההורים מאפשרת שינה רגועה ומלאת קסם להורים ולתינוק. 

על מנת לאפשר שימוש נוח ונגיש, המידות של העריסה המתחברת – יותאמו אישית למיטה הזוגית. כך יתאפשר חיבור בטיחותי המותאם בדיוק למידות המיטה ומכוונן בהתאם.

עריסה מתחברת, מאפשרת התאמה מושלמת למיטת ההורים. התינוק קרוב במרחק הושטת יד, וצמוד ממש אליכם, אך יחד עם זאת יש לו גם את המרחב האישי שלו, וכמובן את תנאי הבטיחות המקסימליים שמגנים עליו.

מטבע הדברים, ככל שהתינוק קטן יותר – ביחס ישיר הלילות ארוכים יותר, והוא דורש את שלו 'בגדול'. במקום לקום אליו, להרגיע, להאכיל ולנענע – וכמובן לצאת מהשינה, העריסה המתחברת מאפשרת חיבור בלתי אמצעי לתינוק, ופעילות לילית להרגעת התינוק בלי הרבה מאמץ, ואפילו בלי לקום. מה גם, שהתינוק הצמוד אליכם מרגיש את אימו וממילא ישן בצורה רגועה ובטוחה יותר.

המידות הנפוצות בעריסה מתחברת

למידות עריסה מתחברת ישנן כמה אופציות, וזאת על מנת לאפשר חיבור מקסימלי ובטיחותי למיטה הזוגית שלכם.

חשוב לדעת, כי המידות הפנימיות של המזרון, תהיינה תמיד באותו הגודל המקובל, של: 48 על 86 סנטימטר. אילו הם הגדלים המקובלים במזרון עריסה מידות

גם המידות החיצוניות ישמרו על טווח של 53 על 92 סנטימטר. ולכן, טרם הרכישה – עליכם לוודא כי בין המיטה שלכם לבין הקיר או הארון – ישנו את המרווח של 53 סנטימטר לפחות, כדי שהעריסה אכן תוכל להיכנס ולהיות צמודה אל המיטה שלכם.

השוני במיטה מתחברת מידות, בשונה ממידות עריסה רגילה שאינה מתחברת, בא לידי ביטוי בעיקר בגובה העריסה, שצריך להיות מותאם אישית למיטה הזוגית שלכם. כוונון העריסות מבית היוצר של "גדלים ביחד" נע בטווח רחב של בין 20 ס"מ למיטה נמוכה מאד, ועד למיטה גבוהה באזור ה77 ס"מ.

דילוגי הגובה בעריסה מתחברת, נעים בהפרשים של שלושה סנטימטרים, כך שההפרש הסטייה הכי גבוה שיכול להיות הוא בטווח מזערי של סנטימטר וחצי ואינו בר השפעה .

העריסה המתכווננת בנויה בטכניקה המאפשרת נעילה חלקה של הגלגלים, והתאמה מושלמת לגובה המיטה הזוגית, כך שהמיטה הזוגית מקבלת בעצם כמעין 'הארכה' נוספת מגודרת בדפנות העריסה.

עד איזה גיל תינוק יכול לישון בעריסה מתחברת

עריסה מיטחברת מידות - מתחברת מידות גמישות המתאימות

השינה בעריסה מתחברת אינה מתאימה לגילאים הבוגרים של התינוק.

כדי להבין עד איזה גיל יכול הבייבי לישון במיטה המתחברת, חשוב להבין את הרציונל שעומד מאחורי המניעה להשכיב תינוק בוגר בעריסה מתחברת.

תינוק יכול להתהפך לשני הצדדים, החל מגיל שלושה חודשים ועד גיל חצי שנה. ההתהפכות לשני הצדדים היא התפתחות מתוקה וחיונית, ויחד עם זאת, היא מבשרת את גמר השימוש בעריסה המתכווננת, כיוון שההתהפכות המתגלגלת של התינוק מאפשרת לו 'לצאת' מן המיטה שלו שמהווה המרחב המוגן שלו – לעבר המיטה הצמודה אליו – המיטה שלכם – שכלל אינה בטוחה עבורו. 

זו הסיבה שבעת שאתם משכיבים את התינוק במיטה המתחברת, עליכם לעקוב אחר התפתחותו ולהעביר אותו מן העריסה ברגע בה הוא יכול להגיע למיטתכם בכוחות עצמו ובכך לאבד את מרחב הביטחון שבעריסתו.

מה עוד חשוב לדעת לפני רכישת עריסה מתחברת למיטה?

עריסה מיטחברת מידות כל דבר שתרצו לדעת לגבי מידה של עריסה מתחברת

נוחות השימוש היא אחד המאפיינים הבולטים במיטת העריסה של "גדלים ביחד".

בשונה ממיטות מתחברות אחרות, אשר בהן, שינוי המצבים בין עריסה מחוברת לעריסה ניידת – כולל פעילות אינטגרטיבית והחלפת מזרון, הרי שהעריסה שלנו היא נגישה להפליא ומאפשרת לכם להחליף מצבים בין לילה. אין צורך להחליף מזרון או להרכיב חלקים על מנת להחליף בין המצבים. מספיק להוריד את הדופן הרביעית ולהדק – וכבר העריסה עוברת מעריסה מתחברת לעריסה ניידת ורגילה היכולה לעבור מחדר לחדר.

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו טרם רכישת עריסה המתחברת למיטה, זוהי רמת ההתאמה של המיטה המתחברת למיטה הזוגית.

כאשר  אתם רוכשים את העריסה המתחברת כמוצר מדף, הרי שאין הרבה סיכוי שהעריסה תתאים באופן מושלם ובטיחותי למיטה הזוגית שלכם. הרי למיטה זוגית יש אין ספור וואריציות ומידות, וכדי להתאים את העריסה למיטה בכוונון מושלם, חייבת להיות הלימה בין מידות המיטה שלכם למידות העריסה הנבחרת.

אצלנו תוכלו לקבל התאמה מושלמת ומדויקת, שתערך על פי המידות אותם תמסרו, וכך תקבלו לביתכם עריסה המתכווננת באופן מושלם, הורים ותינוק הישנים בצוותא – ולילה רגוע ובטיחותי😊

עריסה מתחברת מידות - מיטחברת מידות מה המידה המתאימה למיטה שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

phone whatsapp