כסא אוכל לתינוק מומלץ

עריסה או מיטת תינוק:  מה עדיף לילד שלכם?
פברואר 24, 2022
לינה משותפת היא נושא פופולרי בקרב הורים, והוא היה נושא לוויכוחים רבים. במאמר זה נבדוק את היתרונות והחסרונות של לינה משותפת עם תינוק או שינה משותפת.
לינה משותפת: שינה עם ילדים – כן או לא?
מרץ 23, 2022

כסא אוכל לתינוק מומלץ

כסא אוכל לתינוק מומלץ ישנם סוגים רבים ושונים של כיסאות אוכל בשוק, חלקם טובים יותר מאחרים. מאמר זה יסקור את הכיסאות הטובים ביותר לתינוקות.

כסא אוכל מומלץ לתינוק

כסא אוכל לתינוק מומלץ… אחד הדברים המרגשים בתבל, זה לראות את התינוק הקטנטן הופך לפעוט עצמאי. הוא הולך, הוא ממלמל הברות והוא רוצה להרגיש 'מבוגר קטן', לשבת עם כולם ליד השולחן בארוחה משפחתית משותפת, לטעום מכל המרקמים ולהתיז בכף המרק. וכמה שזה בלגן, זה חיים, ומשפחה ורגעים שיחקקו בנו לנצח.

וכדי להפוך את הרגעים הללו לקסומים במיוחד, ישנה השפעה רבה שנובעת מבחירתכיסא אוכל לתינוקות – כסא ההגבה לתינוק, שישתלב עם הסביבה הביתית והארוחה החווייתית ויעניק לפעוט ולהוריו מקסימום חוויה  מכסא אוכל לתינוק מומלץ.

כיסא אוכל לתינוקות

בחירה של כיסא אוכל לתינוקות, צריכה לקחת בחשבון דבר ראשון את נוחות התינוק. על מנת שנוכל לאפשר לו סביבה מזמינה ובלתי אתגרית להתמודדות מול ניסיונות הטעם והאוכל. כיסא הגבהה לילד, הוא הנתון אשר מכריע בין נוחות וחווית התנסות, לבין ישיבה מתסכלת וקשיי הסתגלות. וכיוון ששינויים קשים לכל אחד, אפילו לפעוטות, על חווית הישיבה בכיסא להיות מותאמת לו אישית, עם אפשרות כוונון נרחבת שתאפשר לו להסתדר ליד כל שולחן בהתאמה מרבית.

חלק גדול מהנוחות, מתבטא גם במסעד הרגליים. כמבוגרים, איננו נושאים את משקל הרגליים בעת הישיבה, כיוון שהרגליים מונחות על הרצפה, ללא מאמץ. לעומת זאת, בדרך כלל כיסא ההגבה לילד, אינו נושק לרצפה אלא מוגבה יותר, כתוצאה מכך הרגליים נותרות באוויר וגורמות לתחושת אי נוחות מתמשכת וחוסר פניות לפעוט.

הפתרון המנצח של כסא אוכל לתינוק מומלץ, הוא לדאוג למסעד רגליים, אשר עליהם יוכל הילד להניח את רגליו ולהימנע מלשאת את כובדן בעת הארוחה.

ולא מספיק מסעד רגליים. כיוון שכיסא אוכל לתינוקות ובמיוחד כיסא הגבהה לילד של חברת "גדלים ביחד" אמור ללוות את הילדון לאורך שנים, ובמשך השנים הללו הרגליים גדלות, דבר שהופך את מסעד הרגליים הקבוע ללא רלוונטי. גם לכך מצאו המומחים של חברת "גדולים ביחד" פתרון מהפכני, המאפשר כוונון מחדש של מסעד הרגליים בהתאם לגיל ואורך רגליי הילד, ובכך לאפשר כסא אוכל לתינוק מומלץ שילווה את המשפחה לאורך שנים.

כסא אוכל לתינוק של פעם

אחד הזיכרונות המתוקים שלנו, שנובעים בדרך כלל מן התמונות ולא מן הזיכרון המודע, ניזונים מן כיסא האוכל המעוצב מעץ עליו ישבנו, בילינו ואכלנו בתור פעוטות.

כיסא אוכל מעץ שהיה מקובל בעבר, לא היה רק אופנה חולפת אלא נתון של היגיון פשוט: עץ בוק מלא, הוא החומר אשר מאפשר את השילוב המנצח מבית 'גדלים יחד', עמידות עם בטיחות לכסא הגבהה לילד.

העמידות של כסא אוכל לתינוק מומלץ מעץ, נובעת מן חומר העץ אשר ידוע כעמיד לאורך זמן, מונע שריטות וקל לתחזוקה, כאשר הבטיחות מגיעה מן החומר הטבעי של עץ הבוק ממנו מופק הכיסא, ללא חומרים נלווים אשר יכולים להכיל בתוכם רעלים או מעוררי אלרגיה.

ניקיון כסא אוכל מעץ, הוא פשוט למדי. יש לנקות את חלקי הכסא עם מטלית לחה, ולאחר מכן לעבור עליהם שוב עם מטלית יבשה. אין צורך בחומרים חריפים או חזקים, כיסא אוכל מעץ, מתנקה בקלות, במהירות וביעילות, וזה אחד מן המרכיבים שהופך אותו לכסא אוכל לתינוק מומלץ.

על דבר אחד חשוב להקפיד במיוחד: אין לחשוף את הכיסא אוכל מעץ ישירות לשמש לזמן ממושך, כיוון שהדבר עלול לשנות את צבע העץ של הכיסא הגבהה לילד מבחינה חיצונית ולהפריע לנראות.

כסא הגבהה לתינוק

כיסא אוכל לתינוק מעץ של חברת "גדלים ביחד" הוא השקעה בטוחה לטווח הארוך מכמה סיבות:

  1. כיסא ההגבהה לילד מתוכנן מחומרים עמידים ובניה יציבה המאפשרת לו שנים ארוכות וברוכות וכמובן בטוחות, מחומרים לא מתקלפים ומיסודות איכותיים שמאריכים את חייו ומעניקים לו את התואר הנבחר של כסא אוכל לתינוק מומלץ.
  2. כיסא אוכל מעץ ניתן לכוונון, ועל כן ניתן להנות ממנה מגיל שלוש, ועד גיל…120! בכל גיל ניתן לשבת עליו ולהנות ממנו, כאשר מסעד הכסא והמשענת ניתנים לכוונון ואף אף מאפשרים את הנחת הרגליים על הרצפה.
  3. כיסא אוכל לתינוק מעץ, יכול להשתלב על יד כל שולחן. גם אם תעברו דירה, תחליפו מטבח או סתם תרצו לשבת ליד שולחן אחר – הכיסא ישתלב שם בקלות, עם כוונון מהיר ובהתאמה מושלמת ומלאת שיק.
  4. העיצוב הקלאסי של כיסא אוכל מעץ, מאפשר לכיסא להשתלב בכל פינת אוכל או מטבח בהתאמה מקסימלית. אין מדובר בכיסא מאופנה ספציפית שכבר לא תהיה תקפה בעתיד, אלא בעיצוב מעודן ואוניברסלי שמתאים את עצמו להשתלבות בכל חלל ועיצוב.
כסא אוכל לתינוק מומלץ

גם אתם מוזמנים להנות מן כסא האוכל מעץ המעוצב, של חברת "גדלים ביחד" ולקבל חמישה שנות אחריות על כל חלקי הכסא אוכל לתינוק מומלץ

שתהיה 'ישיבה טובה'!

 

כסא אוכל לתינוק מומלץ ישנם סוגים רבים ושונים של כיסאות אוכל בשוק, חלקם טובים יותר מאחרים. מאמר זה יסקור את הכיסאות הטובים ביותר לתינוקות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

phone whatsapp