מחיר עריסה מתחברת למיטה

עריסה שמתלבשת
מאי 25, 2016
עריסות מעוצבות לתינוק
מאי 25, 2016

מחיר עריסה מתחברת למיטה

ישנם פתרונות ומוצרים שכאשר פוגשים אותם בפעם הראשונה, השאלה הראשונה שעולה בראש היא איך לא חשבו על זה קודם. בכל מה שקשור במוצרים לתינוקות, הדוגמא הטובה ביותר לפתרון כזה היא הדוגמה של מיטה או עריסה מתחברת. המדובר למעשה בעריסה שניתן להסיר ממנה את אחת הדפנות ולחבר את העריסה למיטת השינה של ההורים, כך שהעריסה הופכת למעין הרחבה ייעודית של מיטת ההורים ומאפשרת לינה משותפת של ההורים והתינוק, אפשרות שחשובה לכל הורה. בבחירת מיטה מתחברת מחיר יכול להוות שיקול מרכזי, במיוחד אם כבר הצטיידתם בעריסה שאינה מתחברת וכעת אתם רוצים ליהנות גם מהאפשרות הזאת, על אף התקציב המוגבל שעומד לרשותכם.

 

כמה עולה עריסה מתחברת?

ובכן, בהזמנת עריסה מתחברת למיטה מחיר העריסה תלוי במידת העריסה (אורך, גובה ורוחב), בעיצוב העריסה, בחומרי הגלם מהם היא מיוצרת, באיכות העבודה ומאופציה אחת נוספת שאולי לא הכרתם: השכרה או רכישה. עלותה של עריסה יכולה לנוע בסביבות האלף שקלים לעריסה וישנם כמובן גם דגמים מעוצבים גדולים שעלותם יכולה לעבור בקלות את האלף שקלים. העניין הוא שהעריסה הזאת משמשת אותנו למשך מספר חודשים ולאחר מכן אנחנו צריכים פתרון גדול יותר ולאחר מכן פתרונות נוספים שמידותיהם רק הולכות וגדלות בהתאם לגדילת התינוק. במקום לקנות עריסה במחיר מלא, יש לכם את האפשרות לשכור אותה ובמקרה כזה נשאלת השאלה כמה עולה להשכיר עריסה. באופציה של השכרת עריסה לתינוק מחיר ההשכרה יכול להתחיל בלא יותר מכ-300 שקלים למשך 3 חודשים עם תוספת של כמאה שקלים לחודש. תוכלו גם לשכור אותה לחמישה חודשים ולשלם פחות עבור כל חודש נוסף. כמובן שחנויות שונות מציעות מודלים שונים ומחירים שונים ואתם רק צריכים למצוא את האפשרות המתאימה לכם בכדי לחסוך לעצמכם את הצורך לרכוש עריסה במחיר מלא.

 

למה לשכור עריסה מתחברת?

ובכן, פעם אחת, יש הורים רבים שמבינים מראש כי אין להם צורך אמיתי לקנות עריסה שבתוך חודשים ספורים תהפוך מנכס לנטל. ישנם גם הורים שרכשו כבר עריסה ועצבו את החדר כולו וכעת מבינים עד כמה יכולה האופציה של עריסה מתחברת לתאים להם. במקרה כזה, ברכישת מיטה מתחברת מחיר המיטה לא יצדיק רכישה נוספת ואופציית ההשכרה הופכת לאופציה כדאית ונכונה במיוחד לאור העובדה שבמסגרת השכרת עריסה לתינוק מחיר העסקה תואם בדיוק את הצרכים שלכם, גם מבחינה פונקציונלית וגם מבחינת פרק הזמן בו תזדקקו לעריסה.

בחנות גדלים ביחד של המעצב יזהר בן אהרון תוכלו למצוא עריסות מתחברות שיאפשרו לכן שינה משותפת עם ובטוחה עם התינוק. העריסות ניתנות לרכישה או להשכרה במחירים תחרותיים ועם אחריות ושירות ללא פשרות. לפרטים נוספים היכנסו לחנות המקוונת של גדלים ביחד או צרו עמנו קשר בטלפון 052-4822201.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

phone whatsapp